Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

  Напередодні державного свята Дня захисників та захисниць України 13 жовтня 2021 року у ЗДО "Теремок" пройшла розвага "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ" для вихованців старших груп "Квіточки" та "Сонячні промінчики", яке провела вихователь Інна Пилипенко.

розвага6

  Незабутні враження на малят  справили відеопрезентації з історії українського козацтва, розповідь вихователя про виникнення свята, традиції святкування. Діти побачили великих гетьманів України, слухали козацькі марші та легенди. Діти дізналися про життя сміливих та мужніх людей, які багато років боронили Україну від ворога.

розвага3

   Грали малята в українські ігри "Передай булаву", "Переправа", "Хто швидше" та інші, які виявили знання про стародавні часи та людей, які своїми подвигами та мужністю писали історію нашої держави. На честь  відважних  та героїчних людей, їх незламної сили волі та патріотизму українці відмічають День козацтва. Вихователька звернула увагу на те, що в Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань.  Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів - захисників і зараз. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. 

 

розвага7

 

   А потім маленькі козачата зробили вітальні листівки, щоб привітати своїх татусів  з Днем захисників та захисниць України. Побажати їм здоров'я та миру.

Вітаємо усіх з мужнім святом  та бажаємо усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

розвага4