Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

День дошкілля 2021!

   27 вересня в Україні відмічається День вихователя та дошкільних працівників. Сьогодні у цей святковий осінній день у ЗДО "Теремок" відбувся  концерт, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

день дошкілля12

 

день дошкілля116

   Урочистості розпочалися привітаннями малят  та веселою піснею про життя дітлахів у чудесному привітному "Теремку".

день дошкілля11

 

день дошкілля114

   Багато теплих слів було сказано на адресу усіх, хто добросовісно виконує свою роботу на ниві дошкільної освіти та робить життя малят у закладі цікавим, насиченим та радісним. Слова подяки за сумлінну  працю звучали на адресу тих, хто  працює у закладі та присвячує роботі  своє життя. Директор закладу Валентина Кокуль нагородила грамотами за сумлінну працю працівників закладу: вихователя Олену Скрипку, музичного керівника Олену Бачманову, помічників вихователів Тетяну Голбай, Світлану Поспєлову, Ірину Булгакову, працівників харчоблоку Тетяну Пономаренко, Олену Сажинову, Ольгу Нагорну, завгоспа Олену Печнікову. 

день дошкілля115

   Усі свої музичні номери діти присвятили працівникам садочка за їх поважну та таку потрібну професію.

  Вітаємо усіх, хто причетний до великої почесної справи - виховання маленьких громадян України - дошкільнят. Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу.