Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Щедрий серпень на свята

    Серпень видався багатий на свята у ЗДО ясла – садок №17 «Теремок». Адже цілий місяць малята не тільки оздоровлювалися у стінах  рідного садочка, я ще й змагалися, гралися з водичкою, відзначали чудові серпневі свята.

22222

          Веселе, свято зібрало малечу на Малі олімпійські спортивні ігри, яке провів фізкерівник Володимир Кокуль. Спортивні змагання на велосипедах, самокатах, ігри з м’ячами та різноманітним спортивним обладнанням завжди дуже подобається дітворі. Адже це не тільки рухливі ігри, а ще й виховання спортивних якостей, почуття дружби та колективізму.

33333

            На святі був присутній депутат міської ради Богдан Казнавецький, який є частим та приємним гостем у малят «Теремка».  Малечі Богдан привіз чудові подарунки – самокати та м’ячі, які завжди є в нагоді для занять з фізичної культури та спорту, вихованні здорових та міцних дошкільнят.  Адже це питання є одним із пріоритетних у ЗДО «Теремок». Ми дякуємо за чудові та такі потрібні подарунки та завжди чекаємо на хороших гостей.

день нептуна

          А ще у літні серпневі дні дітвора зустрічала морського царя Нептуна та його русалоньок на святі «Подорож до морського царя» (вихователь Оксана Осипенко).  Разом із казковими героями малята грали з водичкою, водили народні хороводи та співали пісень.

11111виставка

          Відзначаючи разом із усією країною 30 – ту річницю з Дня  Незалежності України зібралися у дитячому колі на  музичну розвагу «Ми - діти твої, Україно!» та долучили батьків до виставки поробок «Я люблю Україну!». Адже, вважаємо  першочерговим завданням -  виховання  у дітей змалечку почуття патріотизму, любові до рідної країни, краю де ти народився і живеш.

          Ось і осінь на порозі, а спогади ще довго не залишать малят. Адже за літо вони набралися сил, подорослішали та з радістю будуть згадувати чудові веселі літні  дні у «Теремку».