Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

"Прощавай, садок дитячий!". У "Теремку" пройшли випускні бали

   Ось і добігає кінця 2020 – 2021 навчальний рік. А у ЗДО ясла - садок №17 «Теремок» Генічеської міської ради (директор Валентина Кокуль) він був останнім  для хлопчиків та дівчаток старших груп №2 «Перлинки» та групи №3 «Краплинки».  Адже вони через декілька місяців підуть до школи.  Цими травневими сонячними  днями у закладі пройшли випускні бали «Прощавай,  садок дитячий!».   45 малят випускає ясла – садок «Теремок»  до школи у цьому році. Ошатно вбрані, у білих сукнях дошкільнята прощалися  із садком – любими вихователями, помічниками вихователів,  музичними керівниками, фізичним керівником, логопедами та усіми, хто створював комфортні умови для життя  у яслах – садку. Адже своїм чудовим безхмарними дитинством вони завдячують любому садочку. Чотири роки вони не тільки здобували знання з математики, грамоти, природи, а ще й вчилися бути добрими, чуйними, вміти дружити та поважати дорослих, любити природу та навколишніх. І поряд з ними йшли їх вихователі Оксана Ропан, Оксана Поволоцька, Ольга Мозалевська, Катерина Колбасенко, Оксана Ткаченко.

   На випускному святі звучали пісні, вірші з словами подяки. У останньому вальсі кружляли малята перед присутніми  - колективом закладу, гостями, своїми батьками. Директор ясел – садка Валентина Володимирівна Кокуль привітала та поздоровила усіх з таким знаменним чудовим святом випуску до школи. Побажала здоров’я, наснаги, світлого шляху у Країну Знань, яка чекає їх у школі. Винесла слова подяки колективу за кропітку щоденну роботу на дошкільній ниві.

  Ще довго у садочку лунав дитячих сміх та гомін. Адже ніколи малята не забудуть ці чудесні роки, проведені у прекрасній країні мрій, фантазій, творчості та любові під назвою ясла – садок «Теремок». Це пізнавальні заняття, веселі спортивні змагання, музичні розваги та свята, різноманітні виставки та конкурси. Адже кожен проведений день у садочку – це відкриття світу, його таємниць та секретів.

випуск4

  Тож побажаємо нашим любим малятам усього найкращого - подальших перемог та злетів у житті. А працівники садочка будуть завжди чекати своїх пташенят та з любов’ю згадувати маленьких Дмитриків, Світланок, Юрчиків та Даринок.

випуск 2021-1

вмпуск 2

 

випуск5

випуск 2021-3