Ласкаво просимо до нашого садка!

Завдання колективу

Пріоритетні завданя колективу на 2020 - 2021 навчальний рік

Розпочати роботу над науково-методичною темою

«Формування інноваційної культури педагога як важливого чинника забезпечення якісної освіти, реалізації державних освітніх ініціатив, творчого та гармонійного розвитку особистості дошкільника»

та реалізацію пріоритетних завдань:

 

1. Продовжити роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

 курчата

2. Продовжувати роботу з налагодження тісної взаємодії з родинами та громадськістю щодо надання якісної дошкільної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту. Співпрацю педагогів та батьків спрямувати на формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності через реалізацію проекту «Ми - за здорове дитинство».

 ми за здорове дитинство

3. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.

 завдання3

  

 

парасольки

 

ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД:

 

1.    Сприяти   збереженню   і   зміцненню   здоров'я   кожної   дитини,  підтримувати інтерес до здорового способу життя, до занять фізкультурою і спортом. Розвивати потребу у щоденній руховій діяльності.

 

2.     Забезпечити    організацію    безпечного    проведення     літнього  оздоровлення, створити умови для проведення оздоровчих заходів, забезпечити виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу. 

друзі 

   бант