Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Плекаймо в дитині і розум, і душу

   «З родини йде життя людини» - мудро зауважує народна приказка. Коли народжується дитина, то в народі кажуть, що на небі в цей час зоря нова засяяла. Появились нові турботи – необхідно виховати дитину. І тут на допомогу може прийти багатовіковий досвід родинного виховання, а в умовах суспільного виховання – вихователь.

теоретичний семінар1

   19 лютого в яслах – садку відбувся теоретичний семінар «Використання усної народної творчості в розвитку дітей раннього віку», який підготувала вихователь Колбасенко Катерина. Під час семінару відбувся круглий стіл, де вихователі з власного педагогічного досвіду поділились напрацюваннями з питання використання фольклору з дітьми різних вікових груп. А це -  найбагатша скрабниця українського народу - казки, вірші, пісні, думи, скоромовки, які вихователі кожного дня вивчають із дітьми на заняттях та режимних моментах. Логопед Моісеєнко Інна у своїй доповіді звернула увагу на використання потішок, чистомовок, пісеньок в роботі з дітьми із загальним недорозвиненням мовлення та важливість їх використання для розвитку мовлення.

  Друга частина семінару відбулася у формі  інтелектуальної гри із завданнями мовленнєвого змісту «Склади прислів′я», «Казкове асорті», «Придумай риму», «Відтвори за зразком».

теоретичний семінар

  Слід зазначити, що усі присутні насамкінець семінару зазначили необхідність фольклорного виховання, яке закладає у дитини основи духовності та моралі, пробуджує любов до життя, енергію національного творення, і теплоту серця, і ніжність душі.

укр орнамент

Новини та статті