Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Презентація інноваційних методик та технологій через методичну роботу

Понад 2400 років тому Конфуцій сказав:
Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу й чую, я трохи пам'ятаю.
Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.
Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром

 

  25 січня 2019 року в я\с «Теремок»  відбулася педагогічна рада з теми «Пізнавальний розвиток дітей дошкільного віку в умовах сучасного закладу дошкільної освіти».

педрада січень

Порядок денний:

 1.Доповідь  “Практика використання цікавого ігрового матеріалу та ігрових прийомів для виховання і розвитку пізнавальної активності у дітей старшого дошкільного віку” (Відповід. методист Дереза А.М.)

2. Поєднання інноваційних форм і методів роботи як один з напрямків підвищення якості  заняття (презентація творчих доробок  із досвіду роботи вихователів).

3. Підведення підсумків педради. Рішення.

  Згідно порядку денного педагогами були представлені різноманітні сучасні технології, які використовують педагоги у роботі з дітьми різного віку за напрямками: «Сенсорно – пізнавальний напрямок», «Ігри логіко – математичного напрямку», «Розвиток мовлення через ігри пізнавального змісту», «Інтелектуально – пізнавальний розвиток дошкільників» тощо. 

педрада січень

 

РІШЕННЯ ПЕДРАДИ:

 

 1. До 01.02.2019 року створити творчу групу  вихователів для узагальнення методичного досвіду я\с «Теремок» «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу» (за період 2018-2019н.р.) 

2. До 01.03.2019 року  методичному кабінету за матеріалами напрацювань творчої групи розробити рекомендації вихователям щодо впровадження інформаційно-комунікаційних та проектних технологій в освітній процес.

3. Керівникам методичних об’єднань Поволоцькій О.М., Моісеєнко І.Г., Борисовій І.Г.:

 

3.1.      Обговорити зазначені вище рекомендації на засіданнях методичних об’єднань.

 

3.2.      Надавати методичну допомогу молодим та малодосвідченим вихователям щодо впровадження ІКТ та проектних технологій в освітній процес. Постійно

4. Вихователям усіх груп:

 

4.1.      Звернути увагу на проблему використання інноваційних технологій, а саме, ІКТ,  методу проектів під час самоосвітньої діяльності. Постійно.

 4.2. До 01.04.2019 року вихователям – членам творчої  групи  підготувати й провести відкриті заняття  з використанням інноваційних  технологій.

4.3.До 08.02.2019 року методисту Дерезі А.М. скласти графік проведення  занять.

педрада січень1

 

Новини та статті