Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

DOCCU-fest «Будуємо демократію разом»

  В квітні місяці педагогічний колектив я\с №17 "Теремок" прийняв участь у швейцарсько - українському проекті "Розвиток громадянських компетентностей в Україні -  DOCCU" в номінації DOCCU-палітра у напрямку роботи "Формування громадянських компетентностей в освітньому процесі".

   17 травня 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся заключний тур  DOCCU-fest «Будуємо демократію разом». У фестивалі прийняли участь і наші педагоги – завідувач Кокуль Валентина Володимирівна та методист Дереза Анжела Миколаївна.

Докку   Захід відкрив ректор академії, професор Анатолій Миколайович Зубко, із вітальними словами звернулися голова Херсонської обласної ради Владислав Миколайович Мангер; депутат Херсонської обласної ради, член Президії Херсонської обласної ради VII скликання Юрій Олексійович Ромаскевич; керівник швейцарсько-українського проекту DOCCU, голова ГО «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»  Наталія Георгіївна Протасова.

Докку1

  Учасники були залучені до флешмобів,  під час проведення яких опрацювали ключові поняття освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Цікавими, корисними, практико-орієнтованими  були майстер-класи, тренінги, дискусії, зміст яких було спрямовано на формування таких демократичних цінностей, як демократична участь, різноманітність, рівні права, повага до людської гідності та мирне життя в сучасному освітньому просторі громади. За участь у фестивалі  усі учасники отримали сертифікати.  Було цікаво спілкуватися з колегами, які ділилися своїм  педагогічним досвідом.

Докку4

Докку2

Новини та статті