Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Сходинками духовності

   Дошкільний вік у сенсі духовного розвитку унікальний і своєрідний. Він закладає основи образного сприймання світу як повного несподіванок і таємниць. Це перші кроки до духовного ідеалу, і при певних умовах вони можуть перетворитися в любов до правди, до краси, до рідного краю. З метою висвітлення завдань, сутності, форм і методів духовно - патріотичного виховання у дошкільників, які можуть бути плідно використані в практиці навчально - виховної роботи; підвищення якості навчально-виховного процесу, що відповідає сучасним вимогам, шляхом удосконалення професійної майстерності педагогів 13 лютого в закладі пройшов теоретичний семінар «Духовно-патріотичне виховання в різних видах діяльності». Його підготовила та провела вихователь Скрипка О.О.

МК2

  Доповідь вихователя  супроводжувалася мультимедійною презентацією щодо форм та методів духовно-патріотичного виховання з дітьми дошкільного віку. Далі Олена Олександрівна запросила присутніх на гостини до пані Ложки. Так за допомогою цього предмета побуту, вона розкрила різні види діяльності з духовно-патріотичного виховання. Запрошені познайомилися з історією ложки,  прислів’ями, приказками, казками, народним прикметами, пов’язаними з нею. А діти середньої групи показали казку «Теремок» на  дерев’них ложках.

МК3

   Увагу всіх присутніх привернули експонати міні-музею «Їла б кума, коли б ложка була», де були представлені ложки різні за розміром, призначенням, матеріалом з якого виготовлені. Особливе місце серед експонатів займали ложка – мушля, ложка для грейпфрута, ложка для спагетті, ювілейна ложка до 50 - річчя великого жовтня.  Не можливо було не згадати про ложку, як музичний інструмент, тож під українську народну музику вихователі перетворилися на ложкарів.

 Пластикові ложки були представлені у вигляді поробок, виготовлених дітьми, батьками (Недохнюк Тетяною, Цимбал Зінеп, Синюткою Тетяною), вихователем Скрипкою О.О.  Ця виставка не залишила нікого байдужим.

МК5

 Підсумком семінару було проведення майстер-класу по виготовленню підсніжників з одноразових ложок.

МК1

 Підводячи підсумки учасники семінару подякували Олені Олександрівні та зазначили, що формування духовності як провідної якості особистості – велике і складне завдання, яке має завжди бути у центрі уваги, вихователів та батьків.

МК4

 

Новини та статті