Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

ПЕДАГОГІЧНА НАДІЯ

Вже стало традицією проводити в яслах - садку конкурс педагогічної майстерності, в якому беруть участь молоді вихователі. Мета його-розкрити можливості кожного члена колективу, проявити себе як творчу особистість, педагога - новатора. Так,  13 квітня в яслах – садку відбулося  засідання Школи молодого вихователя «Наставник» у формі конкурсу педагогічної майстерні  «Педагогічна надія», який провела методист Дереза А.М. У конкурсі брали участь молоді вихователі Садовнікова Світлана, Шупрудько Катерина, Стецька Олена, Ткаченко Оксана, Залата Анна. Дівчата ретельно готувалися до конкурсу,  тому дуже хвилювалися. І були представлені у слідуючих конкурсах: «Візитна картка: представ себе», творчий конкурс «Мій лепбук», домашнє завдання "Презентація міні– музею".

педнадія

У першому конкурсі дівчата за допомогою  мультимедійних презентацій мали змогу представити себе, як творчу неординарну особистість. Так вихователь Садовнікова Світлана з цікавістю та захопленням розповіла про свої життєві сходинки. А ще підтримати любу матусю прийшов її син, який зіграв композицію на гітарі.

педнадія1

А вихователь Ткаченко Оксана розповіла як волею долі вона потрапила до нашого міста та ще й прийшла працювати до садочка. Вихователь Залата Анна – матуся трьох дітей розповіла, як цікаво готувалася вона до цієї події.

У слідуючому конкурсі дівчата представили свої леп буки. Усі присутні із цікавістю спостерігали, як із різнокольорової книжечки розкривалися справжні  пізнавально – розвиваючі посібники із цікавими іграми, загадками, віршиками. І кожне віконце, розкиваючись під умілими руками дівчат, приносило цікаве завдання із різноманітними роздатковими картками. Усі присутні виявили неподільний інтерес до цієї технології, яка розвиває у малят допитливість,  допомагає пізнати навколишній світ.

лепбук

лепбук

лепбук

лепбук222

Але справжнім відкриттям виявилося створення власних міні – музеїв. А їх було представлено п’ять: міні музей вишивки, листівки – валентинки,  парфумів, ґудзика, міні музей «Школярик». Дівчата спробували себе у ролі екскурсоводів, зробили екскурс у минуле, згадали деякі історичні факти з історії виникнення речей. Це було по справжньому цікаво та хвилююче, адже усі представлені експонати – це частинка життя. Усі присутні були зворушені та з інтересом слухали конкурсанток. 

Ну і як завжди у кінці журі нагородило конкурсанток, бажаючи їм творчих та професійних злетів.

педнадія

Новини та статті