Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

АТЕСТАЦІЯ 2018

  Однією з форм роботи, яка проводиться з метою активізації творчої професійно діяльності педагога, вдосконалення  педагогічної майстерності є атестація.  Проведення атестації педагогічних працівників в дошкільному закладі здійснюється відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року №930, яке дає змогу стимулювати безперервне підвищення кваліфікації, соціального статусу педагогів, а також сприяє організації атестаційного процесу на засадах демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, об’єктивного вивчення їх педагогічної діяльності. 

атестація2018

  27 березня в яслах – садку «Теремок» відбулася атестація педагогічних працівників: методиста Дерези А.М., логопеда Моісеєнко І.Г., вихователів логопедичних груп Поволоцької О.М., Ропан О.В., вихователів груп раннього віку Борисової І.М., Мозалевської О.Є.  Педагоги продемонстрували наочно-дидактичний матеріал, розвиваючі ігри, що відповідають віковому рівню, освітнім завданням та індивідуальному підходу до кожної дитини.

атестація

   Підводячи підсумок завідуюча Кокуль В.В. акцентувала увагу присутніх на тому, що педагог повинен сам виявляти глибоку увагу, повагу, турботу, любов до кожної дитини, бачити в ній індивідуальність, забезпечувати умови для її виховання як особистості.

атестація

 

Новини та статті