Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Дошкільник напередодні шкільного життя

  23 березня в я\с №17 «Теремок» відбувся методичний міст  «Дошкільник напередодні шкільного життя».з6

  У роботі брали участь Пислар І.А. методист по дошкільній освіті відділу освіти Генічеської райдержадміністрації, Дзугань О.А. директор ЗОШ №1, Галка Н.М. завуч з початкового навчання ЗОШ№1, керівник районного методичного об′єднання вчителів початкових класів, батьки.    З вітальним словом до всіх присутніх звернулась завідувач я\с «Теремок» Кокуль В.В., яка зазначила, що колектив ясел – садка постійно працює над створенням сприятливих умов для гармонійного поєднання соціального досвіду дитини з її фізичним, соціальним, емоційно-вольовим, морально-духовним, креативним, естетичним розвитком.

   Присутні переглянули інтегроване заняття в старшій групі «Космічні мандри» (вихователі Поволоцька О.М., Ропан О.В.). Діти продемонстрували знання з математики, грамоти, ознайомлення з навколишнім, пошуково – дослідницьку діяльність.

з1    з2

  Методист Дереза А.М. ознайомила присутніх із сучасними методами проведення моніторингу якості дошкільної освіти. Наголосила, що показником ефективності реалізації завдань Базового компоненту є його наступність із стандартами початкової школи. У блоці інтерактивних форм роботи пропонувалися виставка-презентація новинок, рекомендованої МОН навчальної літератури, ігрового матеріалу пізнавального змісту за методиками В.Воскобовича, Красноухова, використання технології Лего – конструювання. Досвідом корекційної роботи з використанням розвиваючих ігор поділилась з колегами логопед Моісеєнко І.Г. Про використання в дошкільному закладі музейної педагогіки розповіла вихователь Скрипка О.О. 

з7    з8

   Методист Дереза А.М. провела з педагогами інтелектуально-пізнавальну гру «Горішок знань»,  в якій прийняли участь  запрошені гості. Директор ЗОШ №1 Дзугань О.А. високо оцінила рівень проведених заходів, зазначила, що вихователі використовують ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

з3     з4

   Педагоги отримали незабутні враження, неабияку практичну користь від професійного спілкування і висловили організаторам слова вдячності за дієвий методичний захід. Усі присутні одностайно дійшли до висновку, що подібні творчі зустрічі сприяють обміну досвідом, впровадженню власних методичних наробок та набутті нових ідей.

з5

   Підводячи підсумки, Пислар І.А. висловила сподівання, що і в подальшій сумісній роботі  дошкільного закладу та школи  буде приділено значну увагу соціалізації дітей, підготовці їх до навчання в школі і вони виростуть впевненими, самодостатніми, достойними громадянами України.

 

Новини та статті