Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Педагогічні технології в розвитку музичного виховання дошкільників

 Музика - це «...найвизначніший виховний засіб, бо ритм і гармонія найбільше проникають у глибину душі і найсильніше захоплюють її»

                    Платон. Античний філософ

    26 квітня в яслах – садку №17 «Теремок» відбувся майстер – клас із музичного виховання «Використання інноваційних технологій в організації музичного виховання в дошкільному закладі». Музичний керівник  Бачманова Олена привітала присутніх, розповіла про важливість музичного виховання в особистісному зростанні дошкільника та вимоги освітньої програми «Дитина» в формуванні музичної культури, естетичного сприйняття музики. В змістовній презентації розкрила зміст  інноваційних технологій  у музичному  вихованні, які використовуються в закладі та спільну роботу музичного керівника та вихователя у розвитку музичних здібностей дошкільників. Чудовим музично – театральним дійством привітали педагогів діти старшої групи (вихователь Осипенко Оксана). Пісні, таночки веселі ігри наповнили музичну залу атмосферою свята.

великоднє свято

Особливо зацікавила учасників заходу робота в групах під час ділової гри «Педагогічний потяг». Педагоги змагались в організації театралізованої діяльності, пісенній творчості. Підбиваючи підсумки, учасники заходу визначили вектор подальшої роботи з даного питання.

великоднє свято

великоднє свято

 

Новини та статті