Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

АТЕСТАЦІЯ 2017

   29 березня в я\садку відбулась чергова атестація педагогічних працівників. У 2016-2017 навчальному році атестувалися: вихователь старшої логопедичної групи Пилипенко Інна Володимирівна, вихователь середньої логопедичної групи Візір Наталя Анатоліївна, фізкерівник Кокуль Володимир Анатолійович.

атестація1

Педагоги серйозно підійшли до атестації. Представили свій педагогічний досвід, а саме: Візір Н.А. з теми "Охорона життя і здоров'я дітей в умовах дошкільного закладу та родини"; Пилипенко І.В. з теми "Морально - етичне виховання дошкільників на основі гендерної освіти через різні види діяльності"; Кокуль В.А. з теми ""Фізичне виховання та здоровий спосіб життя дітей дошкільного віку в умовах   дошкільного закладу та сім'ї". 

атестація4     атестація3

  У міжатестаційний період педагогами було виконано індивідуальні плани роботи, які включали в себе участь у різних формах методичної роботи, показ відкритих заходів. Члени атестаційної комісії дали характеристику кожному атестуючому, зачитали відгук про систему роботи.

атестація2

Вітаємо педагогів, бажаємо подальших успіхів на ниві педагогічної майстерності, творчих успіхів, натхнення в праці та невичерпної енергії в роботі з дошкільниками. 

Новини та статті