Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Слово до слова - зложиться мова

майстер класЯкщо гарно розмовляє дитина -

Україна буде вільна і єдина!!!   

 

  09 грудня в я\с «Теремок» відбувся майстер – клас вихователя – методиста Поволоцької Оксани Миколаївни з теми «Сучасні  аспекти  розвитку мовленнєвої компетентності дитини». Включав він питання, які безпосередньо розкривали важливість розвитку мовлення дитини в дошкільні роки. А доказом практичної діяльності було запропоновано презентацію проектної  роботи з дітьми та батьками «Із мудрими дружи книжками, їх цінність зрозумієш ти з роками» На пропонованому зрізі заняття діти перетворилися на «чомусиків» та «запитайликів», адже все їм було цікаво. Напередодні вони відвідали дитячу бібліотеку, прочитали разом із батьками та вихователями безліч казок та цікавих оповідань, вивчали прислів’я та приказки. І саме отримані знання із задоволенням продемонстрували присутнім гостям  - педагогам та батькам. Малята розкрили свої знання і за допомогою дидактичних ігор «З якої казки цей уривок?», «Продовжи вислів», «Назви автора». Доречні були і вивчені правила поводження із книгою. Логічним завершенням заняття було  створення книжок власними руками дітей.

книга заняття    майстер клас

  Проведений захід свідчить, що дітям цікаво сприймати все нове, вони намагаються зробити світ найкращим і  дорослі їм у цьому допомагають. Це було продемонстровано за допомогою різноманітних  виставок  за темою «Веселкова палітра дитинства», де були представлені виставка  «Книжка власними руками», виставка малюнків разом з батьками «Мої улюблені казкові герої», виставка «Сучасна книга для дітей», виставка дидактичних ігор та посібників з розвитку мовлення для використання в роботі з дітьми.

майстер клас

  Друга частина майстер – класу була присвячена роботі з педагогами. Мета якої  - активізувати самостійну роботу педагогів, дати  їм можливість забезпечити елементи педагогічного досвіду для покращення особистого зростання. Педагогам були запропоновані завдання «Зрозумій мене без слів», «Говори правильно», «Що може слово», «Перевертні», «Дуель капітанів», «Сузір’я поезії». У кінці заходу відбулася педагогічна дискусія, в ході якої педагоги окреслили головні завдання роботи з розвитку мовлення  згідно вимог програми «Дитина» та Базового компоненту дошкільної освіти.

майстер клас

Новини та статті