Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Методичний тиждень у садку

  Метою дошкільної освіти є формування основ світогляду життєво активної особистості. Педагоги  ясел – садка «Теремок» постійно працюють над створенням умов для формування цінностей, особистих якостей та життєвих компетентностей дітей дошкільного віку. Виконуючі завдання освітньої програми "Дитина" та Базового компоненту дошкільної освіти  з 28 листопада  по 07  грудня в закладі пройшов  методичний тиждень, з метою презентації власного педагогічного здобутку, популяризації ефективних педагогічних концепцій та технологій в роботі з дітьми та педагогами, розкриття іміджу закладу.  Упродовж тижня вихователі відвідували заняття колег, приймали участь у семінарах – практикумах, консультаціях.

методтиждень     методтиждень

  Так, 30 листопада відбулося засідання семінару – практикуму  «Роль ігрової діяльності у розвитку, навчанні та вихованні дітей дошкільного віку». Згідно плану роботи керівник Ропан О.В. провела з педагогами консультацію з теми «Основи економічної культури, як складова пізнавального розвитку дитини», запропонувала педагогам тест «Формування економічної досвідченості» та показала інтегроване заняття в старшій групі «В країну економічних наук». Метою  заняття було сформувати у дітей  уявлення про товари й товарно - грошові відносини, дати поняття, що таке "товар", мета його існування, можливість придбання, ознайомити  із поняттям «ціна», «ощадливість», «витрати», «покупець», «економний». З малятами були проведені дидактичні та розвивальні ігри «Яку справу відкривати», «Назви магазин», «Чарівна скарбничка», «Послуги і товари» тощо. Діти знають такі поняття, як «гроші», їх цінність, можливість використання. Знають, що всі люди мають свої потреби і працюють для їх забезпечення. Під час бесіди вихователі звернули увагу на те, що виховання економічної культури у дітей дошкільного віку  - це, зокрема, і виховання певних особистісних якостей, їх ставлення до речей, предметів побуту, природних ресурсів (бережливість, ощадливість, дбайливість), а також ставлення до інших людей.

методтиждень     методтиждень

   Упродовж тижня було проведено контрольні заняття в усіх вікових групах, які виявили знання дітей за перший квартал навчального року. А у спортивному залі фізкерівник Кокуль В.А. провів спортивні змагання із дітьми старших груп ««Осіння спортивна олімпіада». Малюки із задоволенням змагалися в спритності, витривалості та швидкості. Перемогу одержала команда групи «Зірочки», за що отримала нагороду.

  Проведення таких методичних заходів дає змогу педагогам підвищувати свій професійний рівень, передавати свій творчий досвід, ділитися власними здобутками з колегами. 

Новини та статті