Ласкаво просимо до нашого садка!

Методична служба

Батькам на олівець

    З 21 листопада по 29 листопада 2021 року у ЗДО я\с №17 «Теремок» тривав конкурс інформаційних ширм – пересувок «Батькам на олівець», в якому приймали участь вихователі та спеціалісти закладу.

ширма

   Були представлені  ширми - пересувки з тем «Говоримо правильно: 5 порад, як розвивати мовлення дитини», «На порозі шкільного життя», «Чим живуть «Фантазери», «Особливості розвитку дитини 3-4 років життя», «Інклюзивне навчання. Діти з особливими освітніми потребами  у закладі дошкільної освіти», «Мнемотехніка – мистецтво запам′ятовування», «Формування сенсорно – пізнавальної компетентності дітей дошкільного віку засобами ЛЕГО – конструювання», «Особливості ігрової діяльності дітей молодшого віку», «Комплексний підхід до корекційно – розвивальної роботи з дітьми із ЗНМ», "Формування здорового способу життя у ЗДО та в родині" тощо.

грамота22

грамота11

  Розуміючи важливу роль батьків у вихованні дітей дошкільного віку педагоги закладу підтримують тісний зв'язок із батьками. Це і надання консультацій, виготовлення буклетів, створення родинних колажів та  газет, проведення різноманітних тестів та анкетування. Адже тільки сумісна робота "дитячий садок - родина" дасть позитивний результат у вихованні дітей та підготовці їх до якісного навчання у школі.

ширма

   За підсумками конкурсу жюрі визначило переможців: вихователя середньої групи "Фантазери" Оксана Осипенко та вихователь групи старшого віку "Квіточки" Лариса Буркіна. Вітаємо наших вихователів та бажаємо успіхів та подальших перемог.

Новини та статті