Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Сонячні промінчики"

Книга в гості завітала - свято всім подарувала

   Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її своєю святинею. «Читання - ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. Але сучасні діти все частіше проводять свій час за комп’ютерними іграми, переглядом телепередач і все рідше читають книжки. Нині актуальність розв’язання цієї проблеми очевидна, адже читання пов’язане не лише з грамотністю й освіченістю. Однак, якщо прилучати дітей до читання з дошкільного віку, захоплюючи їх цим процесом, то любов до книжки залишається на все життя.

фото23

    В рамках “Тижня дитячої книги” в середній групі №6 ЗДО №17 «Теремок» проводились бесіди про книгу, як джерело знань, виставка книг - «Книжок чудових хоровод», яка включала книги-панорами, дитячі енциклопедії, книги-пазли, книги з 2D та 4D зображенням, книги місцевих авторів, словники.

фото20

 З вихователем Ольгою Власовою  діти малювали теремок для героїв казки.

   фото24Найбільшу зацікавленість діти виявили до книги з 4D зображенням динозаврів. Малята  разом з вихователем Оленою Скрипкою дізнавались про їх розміри за допомогою порівнянь з людиною чи автомобілем, визначали це травоїдна тварина чи хижак, як пересувається.

   У цей тиждень створенню святкового настрою сприяли неймовірні моменти: цікаві ігри («Піжмурки з літературними героями», «Книжкова полиця») та прихід різних казкових героїв, театралізована діяльність. 

  Потрібно обов`язково прищеплювати любов дитини до книги, бо вона допомагає виховувати доброту, чуйність, розвивати спостережливість, логічне мислення, почуття гумору. Нерідко книга, прочитана ще в дитинстві, залишається в пам`яті на все життя. 

Новини та статті