Ласкаво просимо до нашого садка!

Група "Фантазери"

"Літо" на підвіконні

   Зелена цибуля - одна з улюблених рослин людини. Вже багато століть люди різних країн активно використовують ї - і популярність  анітрохи не зменшується.  Пружні зелені пір'ячка радують нас своїм яскравим позитивним кольором, свіжістю, смаковими якостями, дозволяють відчути «смак літа» в будь-який час року! Навіть маленькі діти знають, що цибуля корисна. 

заняття001

   Кожного року саме у лютому місяці у закладі проходить проектна діяльність на тему «Літо на підвіконні». Упродовж зимових лютневих днів малята висаджують цибулю, слідкують за процесом іі росту, активно поливають, а окрім того вивчають та знайомляться із лікарськими рослинами, користю овочів та фруктів для організму. Адже дуже важливо, щоб дитина мала знання про природне довкілля, уміла використовувати їх з користю для свого організму.

заняття002

  Дітки молодшої групи №4 також прийняли участь в такому цікавому процесі. Під керівництвом вихователя Інни Пилипенко на занятті «Посадимо цибульку»  діти насипали грунт в контейнер, поливали його, і кожен вихованець посадив свою цибулинку. Тепер малята з нетерпінням чекають на перші паростки зеленої цибулі на своєму вікні.

заняття003

Новини та статті