Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

У "Теремку" пройшов Тиждень майбутнього першокласника

Маю зошит, маю книжку,  
Он лежать вони на ліжку.
Маю читанку й буквар,
Значить, справжній я школяр.
 
   

     «Скоро в школу!» - під таким гаслом розпочали свій тиждень діти старших дошкільних   груп  №2 (вихователь Оксана Ропан) та №3 (вихователь Оксана Поволоцька).

          Упродовж  тижня діти  приймали участь у різноманітних заняттях:  були проведені бесіди, сюжетно – рольові ігри, показ відео та презентацій,  виставки, які мали на меті ознайомити малят зі школою, шкільним приладдям.  Діти  разом з батьками створили чудові газети  «Майбутній першокласник»,  де спробували зобразити своє майбутнє шкільне життя. Вихователі Оксана Ропан та Оксана Поволоцька запропонували батькам  консультації « Як підготувати  дитину  до школи», «Поради батькам майбутніх першокласників».  Серед батьків було проведено анкетування з метою виявлення рівня готовності дітей до школи.

     Дуже сподобалась малятам  розвага «Я – майбутній школяр».  Діти з великим задоволенням  виконували завдання  від  мультиплікаційних героїв Фіксиків,  демонструючи  свої знання з грамоти, математики, ознайомлення з навколишнім, розвитку  мовлення, тощо.

тиждень1

   Висловлюємо подяку батькам Златанової  К., Яблуновської К., Тішкова Д., Худик О., Слуцького Я., Горкунової Д., Романовської А., Рубана Д., Яльчі Ф., Калініної О., Кіріченко В., Мещерякова М. за чудові  газети та колажі.

тиждень2

          Бажаємо нашим діткам – майбутній першокласникам  успіхів у навчанні та гарних оцінок!

 

Новини та статті