Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

Готуємо майбутнього школяра. Наступність в роботі ЗДО №17 "Теремок" та ЗОШ №1

   26-27 березня 2019 року відбувся методичний міст «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа» між Генічеським ясла-садком №17 «Теремок» і Генічеською загальноосвітньою школою №1. На заході були присутні завідувач Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради Куницька І.В., Пислар І.А., методист Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради, Дзугань О.А., директор Генічеської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 1, Кокуль Валентина Володимирівна, завідувач Генічеським ясел-садком № 17 «Теремок».   

методміст1   Роботу заходу було розпочато 26 березня 2019  року в Генічеському ясла-садку №17 «Теремок». З привітальним словом до всіх присутніх  звернулась завідувач Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради Куницька Ірина Володимирівна, яка наголосила на актуальності проблеми по встановленню наступності між закладами дошкільної освіти та початковою школою. Ця тема була продовжена завідувачем Генічеським я\с №17 "Теремок" Кокуль В.В., яка зазначила, що основним педагогічним завданням вихователів є створення сприятливих умов для повноцінного розвитку дошкільника та реалізація їх природнього потенціалу. 

методміст9

    Малята запросили усіх присутніх на яскраве колоритне свято народознавчого спрямування «Вареничні посиденьки» (вихователь Скрипка О.О.). Метою якого   було вчити не забувати українські обряди, розвивати світогляд, широту думки, пізнавальний інтерес до українських традицій. Діти із задоволенням готували тісто, ліпили  вареники,   співали, танцювали, згадували прислів’я та приказки, пов’язані із традиційною улюбленою стравою усіх українців, а дорослі мали змогу ще й погадати на варенику.

методміст2 Малята продемонстрували якісні знання з математики, грамоти, логіки, ознайомлення з навколишнім світом. Атмосфера доброти, прикрашена  чудовими різноманітними стравами  панувала у залі. Усім сподобалися маленькі кухарчуки, веселі сюрпризи, що подарували юні артисти батькам та присутнім у святково прикрашеній залі.  Педагоги зуміли створити атмосферу піднесення, радості, гордості за кожну  дитину.

 Продовженння методичного заходу відбулося 27 березня 2019 року в Генічеській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №1. Учасників заходу творчо привітали учні початкових класів закладу. До присутніх із вітальним словом звернулася в.о. директора школи Дзугань О.А., яка познайомила гостей із історією та сучасним життям школи.  методміст7 

методміст6

Презентувала роботу  кафедри початкової школи керівник методичного  об’єднання школи Полулях Н.А. Шановним гостям було запропоновано  зануритись  в один день Нової української школи, відчути себе першокласниками навчального закладу. Під час практичної  частини заходу вчителі освітнього закладу презентували досвід своєї роботи, продемонстрували практичне втілення у навчальний процес інтеграції предметів за допомогою інноваційних форм роботи. Учителі закладу і вихователі садку  працювали на уроках Я досліджую світ, мистецтва, української мови, логіки, які провели Король К.Ю., Семенець Ю.О., Зеленська М.Я., Заболотня А.О., Ємельяненко О.М..

 Дуже цікаво було спостерігати за «першокласниками», які «саджали» метеликів на пелюстки квіток, під час ранкової зустрічі  досліджували таємниці Азовського моря, розв’язуючи приклади з математики, дізнавалися про ознаки весни, малювали морський пейзаж  та куштували смачненьку ріпу з медом.  Уроки настільки захопили  «учнів», що вони забули  про час, почували себе вільно, повністю віддаючись роботі. За круглим столом вихователі та вчителі початкових класів обмінялися досвідом та обговорили актуальні питання перспективності й наступності ЗДО та ЗОШ. Наприкінці учасники заходу визначили орієнтири для планування подальшої методичної та педагогічної діяльності.

методміст3

методміст4

методміст5

 

Новини та статті