Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

Вартові здоров'я

   5 травня в яслах – садку відбулось комплексне заняття «Вартові здоров′я», яке провела з дітьми старшої групи вихователь Осипенко Оксана. На занятті діти не тільки закріпили знання з математики, логіки, програмові вимоги освітньої програми «Дитина», а ще й згадали секрети здорового способу життя та поділилися ними з присутніми на занятті батьками. Діяльність дітей була зосереджена у двох напрямках: це закріплення знань з розвитку мовлення, елементів грамоти та виконання логіко – математичних вправ та завдань у сенсорно – пізнавальному просторі. Використовуючи технічні засоби, вихователь разом із дітьми подорожували по різним країнам, виконуючи різноманітні цікаві та розвивальні завдання з різних розділів програми.

вартові здоров'я        вартові здоров'я

  Усі присутні відмітили високий рівень знань дітей напередодні вступу до школи. Дошкільники добре орієнтується у сенсорних еталонах, мають уявлення про множину, число, знайомі з величиною та формою предметів, орієнтуються у просторі та часі.

  Упродовж року, працюючи за освітньою програмою «Дитина», вихователі Осипенко О.Л. та Ропан О.В. розвивали  у дітей зв’язне мовлення, навчали елементів грамоти, формували вміння користуватися різноманітними способами спілкування. Всі ці знання і були продемонстровані на занятті.

вартові здоров'я

Новини та статті