Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

Мрії про школу

   Спільна робота школи та дошкільного закладу починається з розуміння того, що дитячий садок і школа, як два скульптори, що працюють разом, діють узгоджено в одному напрямі.

мрії про школу

  Результатом підготовки дітей до школи стало проведення Тижня майбутнього першокласника, який пройшов в яслах - садку з 13 по 17 лютого. Під час тижня вихователі старших груп Ропан Оксана Володимирівна та Пилипенко Інна Володимирівна проводили бесіди, заняття, ігри, конкурси малюнків та читання віршів. На заняттях дітям були запропоновані різноманітні завдання: логічні задачі, розв’язування прикладів, звуковий аналіз слів, оперування геометричними фігурами, індивідуальні картки, дидактичні ігри, з якими діти справлялись швидко, вправно і правильно. Цікаво і захоплююче використовуються на занятті мультимедійний показ завдань за сюжетом занять, демонстрація матеріалу пізнавального змісту.

тиждень

  Батьки теж прийняли участь в проведенні тижня. Разом із малятами представили на конкурс газети «Мрії про школу», де в цікавій формі презентували, як проходить підготовка дошкільнят до школи вдома – фізична, емоційно-вольова, психологічна. З великою зацікавленістю та відповідальністю батьки готували матеріали у свої газети. У віршованій формі викладали дитячі враження та мрії про навчання в школі.

тиждень     тиждень

 Вихователі  надали батькам корисну інформацію щодо підготовки дитини до навчання у школі та формування у дошкільників правильних моральних засад: виховання товариськості, готовності поділитися, поступитися, прийти на допомогу.

мрії про школу

 

 

 

Новини та статті