Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

Наступність дошкільної та початкової освіти. Екскурсія до школи.

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 

7 травня  вихователі  дитячого  садка провели  екскурсію  для дітей старшого дошкільного віку в ЗОШ №3. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».

школа

Дана екскурсія реалізовувала відразу кілька освітніх і виховних завдань:

- знайомство дошкільнят з правилами внутрішнього розпорядку школи;

- екскурсійна програма по приміщеннях школи (хол першого та другого поверхів,   їдальня, навчальний клас, кабінет  медсестри (фельдшера) та  спортивний майданчик .

 Вихованці дитячого садка відвідали навчальні класи. Діти з величезним задоволенням посиділи за шкільними партами.

школа

Особливо важливою для майбутніх учнів є фігура першого вчителя, якого вони сприймають як надзвичайну людину. Він повинен розуміти дітей, виявляти душевну турботу про них, зацікавленість у їхніх успіхах; повинен створювати оптимістичний настрій, дружелюбну доброзичливу атмосферу. Майбутні першокласники познайомились з досвідченими вчителями, які будуть набирати учнів в 1 клас.

школа

Весело та грайливо провели час з вчителем фізкультури та школярами на спортивному майданчику.

екскурсія

     Взаємозв'язок педагогів дошкільного закладу і школи здійснюється на інформаційному (семінари-практикуми з обговорення програм і планів навчально-виховної роботи, створення дидактичного матеріалу) і на діяльнісному (обмін новаторськими методиками, досвідом організації навчальної діяльності старших дошкільників і молодших школярів, взаємне консультування) рівнях.

Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в цю школу ще раз.

школа

Новини та статті