Ласкаво просимо до нашого садка!

Майбутнім першокласникам

Ми - майбутні школярі

   Дитина найкраще сприймає, осмислює і запам’ятовує знання тоді, коли вона їх переживає. Без емоційного відношення до знань, без інтересу, подиву, задоволення, радості, захоплення, впевненості та інших позитивних переживань неможливе успішне навчання.

В.О.Сухомлинський

   Процес підготовки дитини до навчання в школі триває на протязі всього дошкільного життя. Саме в перші шість років виникає дитячий обрис світогляду, складається перша цілісна картина світу. дошкілляПереступаючи поріг дитячого садка треба усвідомити, що він – майбутній школяр, а згодом громадянин України.  З метою мотиваційної готовності до навчання в школі вихователі старших груп організують екскурсії до школи, знайомство з територією, майданчиками тощо.

   Знання, уміння та навички, які готують дитину до школи, а саме: навчання елементарним поняттям грамоти, підготовка руки до письма, математики, розвитку мовлення та інші діти отримують на заняттях.

   Діти групи «Фантазери» завжди з задоволенням готуються до таких занять. Допомагають вихователю Осипенко Оксані Леонідівні готувати роздатковий матеріал, зошити для письма, а потім дуже уважно та з цікавістю приймають участь в цікавих «подорожах» до Країни знань. А вихователь кожного разу готує пізнавальні, логічні завдання, які змушують думати, міркувати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки.дошкілля Адже тільки так можна навчити дитину мислити, висловлювати свою точку зору на ті чи інші події. дошкілля

   Дошкільне дитинство – особливий період людського життя, названий «періодом первинного фактичного становлення особистості». Вважаємо, що кожен педагог повинен пам’ятати, що він учить дітей не для школи, а для повноцінного життя, яке діти – дошкільнята, а згодом школярі прикрашатимуть своїм сумлінням і добрими вчинками.

 

дошкілля

дошкілля 

ромб

Новини та статті