Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Дякуємо за подарунки

   Вихованці, батьки та колектив Генічеського ясел – садка №17 «Теремок»  висловлюють щиру  подяку меценатам Олександру  Бартєнєву та Івану Осташевському   за благодійну допомогу у створенні належних умов  виховання дітей  дошкільного віку.  

логопедичний кабінет

   Піклуючись про зміцнення матеріально – технічної бази ясел – садка та комфортному перебуванню дітей у закладі   адміністрація звернулась до Олександра Бартєнєва з проханням подарувати м′який інвентар, книжкові полиці для групових куточків. Через декілька днів меблі вже були у закладі.

  Чудовий спортивний інвентар – м’ячі та самокати привіз цього тижня у садочок генічанин, депутат міської ради, активіст ГО «Патріот» Іван Осташевський. Малята радісно привітали гостя гучними оплесками. Адже тепер вони із задоволенням будуть розвивати свої спортивні навички на заняттях з фізкультури, вчитися грати у футбол та розвивати швидкість та спритність.

   Добрі справи не залишаються непоміченими. Хотілося, щоб було більше людей, яким небайдужі  проблеми дошкільнят, хто своїми добрими ділами створює для малят свято. 

  Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я та  процвітання. Дякуємо за небайдуже  ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!