Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Чудовий благоустрій біля садочка

   Генічеський ясла – садок «Теремок» висловлює щиру подяку міському голові Олександру Тулупову, зам. міського голови Ірині Поповій, приватному  підприємству “Тригліф” та його директорові Сергію Гладуну, комунальним підприємствам міста «Азовкомунсервіс», ЖЕКу за благоустрій території біля ясел – садка «Теремок». Чудова тротуарна доріжка тепер завжди буде радувати око усіх генічан – жителів мікрорайону. Малята та їх батьки зможуть при любій погоді крокувати до садочка чи без перешкод підвозити дітлахів до улюбленого закладу.

  літо2020Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

  Адміністрація, колектив, батьки та діти висловлюють подяку депутату місцевої ради та голові батьківської ради закладу Олександру Пінаєву за постійну турботу про малят, його дії щодо благоустрою території  та участь у суспільному житті ясел – садка уже на протязі багатьох років.

  В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

  Адміністрація, колектив та батьківська громада щиро вдячні за розуміння та активну участь у вирішенні проблем нашого садочка, за покращення умов для наших діток!

доріжка садок

  Сподіваємося, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованню майбутньої еліти нашої держави.

  Щастя вам і миру, життєвої сили і натхнення на добрі справи, здійснення всіх задумів і сподівань.