Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Кокуль Валентина Володимирівна - "Флагман освіти України - 2019!"

  Кокуль В.В. Упродовж 2019 року в Україні проводився національний проект «Флагмани освіти України», в якому приймали участь освітяни України. Його мета - дати високу громадську оцінку досягненням освітян та спонукати їх розкривати свій потенціал не тільки для нових звершень, а й для розвитку країни. На почесний п’єдестал загальнонаціонального визнання піднімаються найдостойніші та найвпливовіші керівники закладів освіти, педагоги.

   Від дошкільної освіти  Херсонщини та Генічеського району  учасником його була завідувач Генічеського ясел – садка №17 «Теремок» Кокуль Валентина Володимирівна, яка працює на дошкільній ниві вже 38 років. Вона є лауреат премії Верховної Ради України у 2010 році, делегат І всеукраїнського з′їзду працівників дошкільної освіти України у 2010 році, делегат ІІІ з′їзду працівників освіти України у 2011 році.

  23 грудня у місті Київ відбулась Урочиста церемонія нагородження лауреатів. Валентина Володимирівна була нагороджена орденом «Флагман освіти України», почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України, які вручав  директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Бех.  Дійство супроводжувалося виступами видатних українських виконавців, кращих дитячих музичних та хореографічних колективів, виставковою діяльністю.

  Педагогічний досвід,  використання й упровадження новітніх технологій, професійні успіхи Валентини Володимирівни у галузі дошкільної освіти представлені у Книзі пошани «Флагмани освіти України», яку їй вручили на почесному зібранні.

  Колектив закладу та батьки щиро вітають Валентину Володимирівну з почесною нагородою. Бажаємо їй міцного здоров′я, успіхів, творчих злетів та перемог у справі виховання дітей.

нагорода2

нагорода

 

нагорода1

нагорода3

Новини та статті