Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Кокуль Валентина Володимирівна. Життя, присвячую професії

   Валентина ВолодимирівнаНа березі Азовського моря у місті Генічеськ Херсонської області є прекрасний мальовничий куточок, де завжди панує тепло та затишок, атмосфера добра і радості. Кожного ранку вже 25 років на порозi  ясел – садка №17 «Теремок» зустрiчає малят красива та щаслива жінка – Кокуль Валентина Володимирівна.

   Сьогодні дитячий заклад є другою домівкою для понад  200 малят, а це вісім груп з різними тематичними напрямками – художньо – естетичний, фізкультурно – оздоровчий, гуманітарний, народознавчий. Кожного дня малята на заняттях «вирушають» у цікаву подорож Країною знань. У спортивному залі дітлахи із задоволенням катаються на самокатах та велосипедах, тренують м′язи на сучасному батуті. У музичній залі лунають дитячі голоси, де малята  прилучаються до світу краси через музику.  Тому «Теремок» по праву називають казковою країною для малюків.

 «Я завжди налаштовую свій колектив на позитив, на гарний настрій – каже Валентина Володимирівна. - Адже, як кажуть, діти – квіти, а ми серед них – садівниці. І треба  покласти усі сили, знання, для того, щоб такими ж квітучими вони пішли до школи». Вона є професійним порадником та наставником молодим керівникам, учасником впровадження інноваційних технологій, справжній педагог – новатор, діяльність якої високо оцінена в районі та області.  Упродовж багатьох років є керівником районної Школи молодих завідувачів, де ділиться багаторічним досвідом управлінської діяльності.

   Валентині Володимирівні притаманні усі якості професіонала – інтелігентність, освіченість, тактовність, а головне – любов до дітей. Кожен із вихованців для неї – особистість, до якої треба донести вогник бажання все знати, відкрити перед нею чудовий світ у живих фарбах, яскравих і тремтливих звуках. «Творчу дитину може виховати лише творчий педагог» - впевнена вона. Саме такий творчий колектив однодумців, з яким під силу вирішувати усі проблеми сьогодення працює у закладі під її керівництвом. Усі вони – одна дружна родина, яка живе за законами добра, довіри та взаєморозуміння, адже кожен тут на своєму місці. Висока професійність, цілеспрямованість, відповідальність та відкритість стають запорукою злагодженої роботи. Вже багато років колектив працює під гаслом «Успішний садок – успішний педагог – успішна дитина». На базі ясел – садка проводяться семінари, майстер – класи для освітян міста та району.

    Освітній заклад у 2013 році  пройшов державну атестацію з відзнакою. У 2013 році прийняв участь у конкурсі «Зіркові ДНЗ України», у 2017 році став учасником  VIII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти, у 2018 році - у Всеукраїнському огляді – конкурсі на кращий стан фізичного виховання в ЗДО, у 2018 році колектив взяв участь у швейцарсько – українському  проекті «Розвиток громадянських компетентностей в Україні -  DOCCU». Досвід колективу з тем «Практика використання цікавого ігрового матеріалу та ігрових прийомів для розвитку пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку» (з 2018 року) та «Формування сенсорно – пізнавальної компетентності дітей дошкільного віку засобами Lego – конструювання» (2019р.) вивчається педагогами закладів дошкільної освіти Херсонської області.

   Йдуть роки, дорослішають діти, а Валентина Володимирівна, мов майстерний диригент великого оркестру, добра фея, дарує казку маленьким непосидам, чарівна, розумна і неймовірно талановита жінка.

 

Новини та статті