Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Ми запрошуєм гостей - в нас сьогодні ЮВІЛЕЙ!

  14 лютого 2019 року відзначав ювілейну дату - 45 років від дня відкриття Генічеський  ясла-садок  №17 «Теремок».   

 У 1973 році у мікрорайоні нашого міста було побудовано велику будівлю  на 280 місць. Дитячий садок більше відвідували діти жителів мікрорайону та приморських вулиць. За цей період, по статистичним даним, виховалося близько 3 тисяч дітей – випускників. Першому випуску зараз – 52 роки!

Сьогодні дитячий садок є другою домівкою для понад  200 малят, а це вісім груп з різними тематичними напрямками.

Вже 25 років очолює заклад Кокуль Валентина Володимирівна – висококваліфікований керівник, педагог з великої літери. За свою працю нагороджена високою державною нагородою. Валентина Володимирівна є Лауреатом Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам (2010р.).

«Творчу дитину може виховати лише творчий педагог» - впевнена вона. Саме такий творчий колектив однодумців, з яким під силу вирішувати усі проблеми сьогодення працює у закладі під її керівництвом. А це 45 членів колективу. Усі вони – одна дружна родина, яка живе за законами добра, довіри та взаєморозуміння.

Теплота, турботливі руки і знання фахівців забезпечують повноцінне проживання дитиною дошкільного дитинства, всебічно розвивають психічні та фізичні якості дитини, готують малюків до життя в сучасному суспільстві.

На ювілейне свято, яке урочисто відбувалося в закладі завітало багато почесних гостей: перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації  Сищенко О.А., голова Генічеської районної ради Євстратов А.О., заступник голови Генічеської районної ради  Краєвий В.І., голова Генічеської міської ради  Тулупов О.В., начальник Відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Попова І.М., методист по дошкільному вихованню Відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Пислар І.А., голова ПК Відділу освіти Польченко О.М., депутат Генічеської міської ради, член батьківського комітету ясла/садка № 17 «Теремок» Пінаєв О.В., завідуючі міських ЗДО.

ювілей8

  На святі було сказано багато теплих слів на адресу педагогічного, обслуговуючого  колективу працівників закладу, які кожного дня віддають частинку душі і серця малятам.  

  Почесними грамотами Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області за сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчанні і вихованні дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення 45- річного ювілею закладу дошкільної освіти були нагороджені вихователі садка:

  Поволоцька О.М.

  Скрипка О.О.

  Грамоту Генічеської районної ради отримали:

  Кокуль В.В., завідувач ясла-садка;

  Бачманова О.М., музичний керівник;

  Павлюк А.В., старше медична сестра.

  Грамотами Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації За сумлінну працю в системі освіти району, створення умов для впровадження позитивного досвіду у навчанні і вихованні дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення 45-річного ювілею закладу дошкільної освіти нагороджені:

  Кокуль В.А., інструктор з фізичного виховання;

  Моісеєнко І.Г., вчитель – логопед.

  Грамотами Генічеської міської ради нагороджені:

  Крупенко В.Л., заступник завідувача з господарської частини;

  Гречаник Т.П., помічник вихователя.

 Ми пишаємося своєю професією, тому що робота в дитячому садку дає невичерпну енергію, вміння дивуватися і радіти всьому, що нас оточує, творче натхнення і бажання ділитися тим теплом, яке ми отримуємо від дітей.

ювілей3

   Гості та батьки від усього серця побажали  колективу творчих успіхів та злетів  на благо виховання і розвитку дошкільнят.

ювілей1

ювілей4

ювілей5

ювілей6

ювілей7

ювілей10

ювілей2

ювілей9

 

Новини та статті