Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Свято випуску дітей "Прощавай, садок дитячий!"

  Останні дні травня ознаменувалися світлою та радісною подією – в яслах\садку «Теремок» пройшли свята випуску дітей старших груп №2 та №3 до школи. До цієї знаменної події готувалися усі – вихователі, батьки, а особливо малята. Випускники були дуже гарні й щасливі. Дівчатка - у бальних сукнях, а хлопці, як справжні кавалери, - у краватках та костюмах. Цими днями ними пишалися всі: і батьки, і гості, і вихователі. В ошатно прикрашеному залі усі присутні з радістю, хвилюванням та сльозами на очах слідкували за чудовим святковим дійством, де звучали слова подяки усіх працівників садка за їх невтомну та важливу працю. Слова подяки звучали на адресу вихователів Поволоцької О.М., Ропан О.В., Ткаченко О.В. та помічників вихователів Гречаник Т.П., Сизоненко Н.С. Малята декламували вірші, співали пісень, кружляли у першому в їх житті вальсі. Усіх зворушив танок татусів із своїми донечками, пісня вихователя Поволоцької О.М. зі своїми вихованцями.

випуск4

випуск5.2

  Упродовж усього часу перебування дітей в дошкільному закладі увесь персонал спрямовує роботу на створення умов для того, що малята почувалися комфортно та затишно.  Для цього адміністрацією закладу проводиться діяльність   щодо благоустрою території, групових, кабінетів, створенню оптимальних умов для розвитку творчості, пізнавальних здібностей малят, розкриття їх життєвого потенціалу. Про це у своїй вітальній промові зазначила завідувач закладу Кокуль В.В. Вона подякувала колективу, батькам за  сумісну діяльність по вихованню дітей та вручила малятам дипломи про закінчення дошкільного закладу. Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та вихователям, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше - здорових дітей, дітей зі своїми мріями й уподобаннями.

випуск6

 Швидко й непомітно минають свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам – терпіння й мудрості!

випуск5

випуск1

випуск2

випуск 8

випуск3

Новини та статті