Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Спортивна олімпіада "Нумо, дівчата!"

   Вже стало традицією проводити  в садочку  спортивні змагання  – олімпіаду серед педагогів «Нумо, дівчата!», яку організовує та проводить фізичний керівник Кокуль В.А. І сьогодні з нагоди Дня Святого Валентина відбулась така спортивна подія – дві  команди «Кока – Кола» та «Кешью» змагалися у спритності, швидкості та командному дусі. Журі у складі завідуючої Кокуль В.В., методиста Дерези А.М., музичного керівника Кубатько Н.О. уважно слідкували за змаганнями і вболівали за кожного учасника.

   В програмі було проведено 10 спортивних естафет. Серед них «Хто швидше», «Передай м’яча», «Хто далі стрибне», «З обруча в обруч», «Весела сороконіжка», «Проведи м’яча» тощо.  Кожна   естафета була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.  

Нумо, дівчата

   В результаті цікавої та напруженої боротьби перемогла дружба. Адже не може бути переможців та переможених в колективі однодумців, творчих особистостей, педагогів, які присвячують життя вихованню здорових та міцних малят – громадян своєї країни. Чудовий спортивний таночок та весела пісня про спорт та фізкультуру були вітальним сюрпризом для присутніх. Також свій талант гри на баяні продемонстрував і сам ведучий змагань Володимир Анатолійович  з виконанням попурі  відомих українських пісень.

   Наприкінці змагань  голова журі Кокуль В.В. виступила з результатами та вітальним словом   перед учасниками цьогорічних змагань та побажала  дівчатам міцного здоров’я, успіхів у житті, волі до перемоги та нових спортивних досягнень. Усі присутні отримали заряд бодрості, море позитивних емоцій та прекрасний настрій. Слід зазначити, що такі  спортивні заходи, які регулярно проводяться в закладі,  сприяють позитивному іміджу та пропагуванню здорового способу життя як в дошкільному закладі так і в родинах наших вихованців.

Нумо, дівчата1

Новини та статті