Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Відчувай серцем дитину

СухомлинськийСерце віддаю дітям...

 

 Сьогодні 8 лютого  у районному  Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся районний святковий захід, присвячений 100 - річному ювілею видатного  вчителя - новатора, письменника Василя Сухомлинського  "Відчувай серцем дитину", на якому була присутня делегація нашого закладу.

  Педагоги згадали життєвий та педагогічний шлях мудрого учителя, який усе своє життя присвятив  дітям, вихованню найкращих почуттів  доброти, чуйності, людяності, патріотизму, любові до батьків, рідної землі.  Сухомлинський

 На заході відбулося відкриття бюсту В.Сухомлинського,  який  буде символізувати найкращі учительські досягнення.

Головна  мета  його педагогічної творчості — формування всебічно розвиненої особистості. Через "уроки мислення", "уроки творчості" він підводив виховання до усвідомлення необхідності самовдосконалення. Казку, гру, вигадку, красу природи, мистецтво він вважав могутніми стимулами творчості. Василь Олександрович пов'язував творчість з розвитком волі, емоцій, почуттів дитини, він об'єднував дитячу думку, фантазію і діяльність.  Саме ці основні тези вихователі постійно використовують  в роботі з маленькми дошкільнятами, виховуючи в них усі ті найкращі риси, які сприяють розумовому розвиткові дітей, засвоєнню духовних цінностей свого народу.

"Любов до дитини в нашій спеціальності – це плоть і кров вихователя як сили, здатної впливати на духовний світ іншої людини. Педагог без любові до дитини – все одно, що співак без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору" – зазначав В.О. Сухомлинский.