Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Ярмарок у нашій оселі - гучний та веселий!

 А на наших вечорницях, хто сумний - розвеселиться!

Співи, танці, небилиці - гарні будуть вечорниці!

   Напередодні свята Водохреща талановита освітянська родина дошкільних закладів району запросила усіх на Ярмарок талантів, який відбувся на базі районного Палацу Творчості. А розпочалися вечорниці з чудової виставки поробок декоративно – прикладного мистецтва. Від ляльок – мотанок до пряничних хатинок – чого тут тільки не було: веселі іграшки, патріотичні сувеніри, солом′яні  подвір′я, вишиті картини та рушники. Усе, чим славна та багата українська талановита земля поділилося славне дошкілля  Генічеського району. Творчі вироби на виставці були представлені і нашими педагогами, які не тільки запросили гостей до перегляду, а ще й веселу пісню заспівали.

вечорниці1

   А у святково прикрашеному актовому залі звучала українська пісня, яка запросила усіх на освітянські вечорниці «Ярмарок у нашій оселі, гучний та веселий». Колективи дошкільних закладів міста та району представили художню самодіяльність на ярмарку талантів  - пісні, щедрівки, запальні таночки, драматизації, дефіле українського сучасного костюму.  Відео:

http://www.vizit.ks.ua/kultura-iskusstvo/u-genichesku-vidbulis-osvityanski-vechornici-video

  Наш садок був яскраво представлений жіночим пісенним ансамблем «Калинонька» із піснею «Вкраїна калинова» та виступом фізичного керівника Кокуль Володимира із показом бойових мистецтв. А які веселі ведучі - кумасі запрошували усіх до ярмарку. Нікого не залишили байдужими!

вечорниці2

   Захід пройшов в тісному колі за щедрими столами зі стравами української кухні, де освітяни мали можливість не тільки насолоджуватись творчістю своїх колег, але й спілкуватись та ділитись здобутками. Усі присутні отримали прекрасні позитивні емоції, веселий настрій, побажання здоров′я та добробуту напередодні свята.

освітяни

вечорниці4

вечорниці3