Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Як садочок святкував День захисту дітей

   1 червня в "Теремку" відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей "Світ чарівного дитинства". Зранку прикрашений кульками, квітами та веселими дзвінкими дитячими піснями  зустрів садочок малюків. А потім усі - діти, педагоги, батьки, гості забрались на веселе спортивно - музичне дійство, де дітей чекали веселі спортивні ігри, естафети, таночки та пісні. Адже ми не тільки святкували Міжнародний день дитинства, а й зустріли тепле привітне Літечко. Усіх привітала зі святом завідувачка Кокуль В.В., побажала здоров'я, миру, щастя та нагородила грамотами за активниу участь в заходах та творчі здібності випускників Целуйко Ростислава та Бубнову Софію.

  У веселу подорож малят запросив сміливий капітан зі своєю командою дошкільнят - матросів із групи "Перлинки" (вихователь Візір НАталя), а потім малята групи "Сонячні промінчики" разом із вихователькою Оленою Скрипка подарув усім веселий таночок. Веселі спортивні естафети провів з дітьми фізичний керівник Кокуль Володимир. Діти та дорослі змагались у спритності. Та як завжди перемогла дружба.

А потім на ігровий майданчиках працювали творчі лабораторії, де малята разом із вихователями створили чудові композиції - колажі  на тему "Світ очима дітей".

Цей день пройшов у садочку весело та цікаво. А попереду дітей чекає чудове літо, де кожен день для малюків - це справжнє відкриття. Тож, до нових зустрічей, малята.