Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Родина, як зірка єдина

   14 лютого в День усіх закоханих в садку відбулось чудове, незабутнє родинне свято «Родина, як зірка єдина», в якому прийняли участь родини маленьких вихованців закладу Шмалько Варвари, Євдокімової Поліни, Шестак Ріани, Синютка Анастасії, Цимбал Руслана.

  Ведуча вихователь Ропан Оксана Володимирівна не давала батькам та гостям сумувати упродовж усього свята. У цікавих різноманітних завданнях та  конкурсах мами і тата розкривали свою творчість, креативність, індивідуальність, неповторність.

  З інтересом були представлені презентації родин. Усі присутні із  захопленням дізнались, що родина Євдокімових Ілля та Вікторія  у вільний час займаються активним відпочинком – серфінгом, туризмом, підкоряючи  вершини українських гір та знімаючи на фотокамеру цікаві моменти подорожей.

   У багатодітній родині Синютка, ще змалечку розвивають творчі здібності усіх малюків у музиці, рукоділлі, танцювальному мистецтві. Їх діти є учасниками конкурсів різних рівнів, про що з гордістю розповідали тато Олексій та матуся Тетяна.

   Родина Шмалько Варвари напрочуд співоча і цей талант передався маленькій Варі, яка разом із мамою  заспівала українську пісню. А матуся Тетяна   з′єднала у веселій грі  дітей та татусів.

  Родина Шестак Ріяни зачарувала своєю романтичністю та креативним підходом. Тато Іван та мама Зульфіє у конкурсі «Історична спадщина нашої родини» усіх зворушили до сліз родинним  оберегом, кожен предмет якого має свою сімейну цінність та значимість.  Усі присутні були у захваті від запального східного танцю матусі Зульфіє та донечки Ріани.

  А Віталій та Зінеп Цимбал  у зворушливому відеофільмі «Сімейний альбом» розповіли про своїх  любих та дорогих діток Руслана та Ані. А мама  Зінеп у конкурсі «Захоплення моєї родини» зробила презентацію чудових зачісок маленьких красунь, які дефілювали по залу, як справжні моделі.

            У конкурсі  «Наша матуся – господиня»  усі мами виявилися справжніми професіоналами своєї справи , тому що приготовлені ними страви відрізнялись не тільки прекрасним смаком, а ще й тематикою подачі. Це були справжні кулінарні шедеври!

  Але справжнім сюрпризом для тат і мам були привітання від їх рідних діточок. З любов′ю та теплими зворушливими словами малята привітали батьків та подарували подарунки, зроблені власноруч.

  Свято було справді незабутнє та зворушливе. Усі присутні ще раз переконалися, що тільки любов, турбота та дружні стосунки потрібні для щастя. А ще – люблячі батьки та вдячні діти.

Новини та статті