Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

День Святого Миколая у "Теремку"

Через поле, через гай  йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.

                                                                   М.Пономаренко

   19 грудня в яслах – садку пройшло свято, присвячене Дню Святого Миколая - покровителя всіх мандрівників і дітей. За народними повір’ями, саме в цей день Святий Миколай щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає.

   До цього дня батьки та вихователі прикрасили святково групи, тож на малят чекала в садочку справжня казка - сюрприз: сніжинки, гірлянди, різнокольорові кульки, прикрашені новорічні красуні - ялинки. А в музичному залі дітей зустріла справжня Казкарка, яка привітала малюків та дорослих із великим християнським святом, побажала усього найкращого – радості , тепла та миру. Дітки радо співали  пісень, розповідали віршики про зиму. А далі усі поринули у справжнє чарівне дійство, бо до дітей завітали казкові герої казки «Морозко» - дівчинки Настуся та Марфуша, лісові звірята та сам   зимовий володар лісів -  Морозко. А  наприкінці дійства до зали прийшов і сам Святий Миколай, щоб привітати усіх малят і дорослих із святом. Діти старших груп заспівали пісенку, присвячену Святому Миколаю, розповіли йому вірші.

   Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. А дорослим він побажав усього найкращого – здоров’я, щастя та благополуччя, миру та добра у кожній хаті.  Тож цілий день у садочку пройшов весело та радісно. Всі чікують на новорічні свята біля ялинки!

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбину, повну сміху,
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!

 

Новини та статті