Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

У гості до казки

Казка – животворне джерело дитячого мислення, благородних почуттів і прагнень.

                                      В. Сухомлинський 

 Здавна український народ виховував дітей мудрістю народної казки. Сприйняття казок вимагає особливої роботи розуму та серця. вистава

   Сьогодні  в садочку відбувся показ лялькового спектаклю за мотивами народної казки «Гусі – лебеді», який підготувала  для малят  театральна студія «Золотий ключик» (керівник Бачманова О.М.). Діти разом з казковими героями рятували Іванка від баби Яги та співпереживали усім героям казочки. А потім в групі обговорили сюжет, оцінили вчинки головних героїв, висловили своє ставлення до персонажів. Діти розмірковували над тим, чи можна дітям залишатися вдома наодинці, як можна прийти на допомогу героям тощо. Під час обговорення вирішували проблемні ситуації та причини дій героїв. Обговорення сюжету казки дає можливість дитині розмірковувати, бачити причинно-наслідкові зв’язки і помірковано діяти. 

    Виховання дітей за допомогою казок - це всім доступне і в той же час виставадуже ефективний засіб розвитку дитини дошкільного віку. Воно формує життєво необхідну впевненість в собі і в своїх силах.

А театральна студія «Золотий ключик» чекає малят на чудову подорож у гості до казки.

ключ

 

 

Новини та статті