Ласкаво просимо до нашого садка!

Панорама новин

Щедра осіння ярмарка - веселе свято для малюків

Святкова чарівниця Осінь завітала цими днями до садочка «Теремок», де пройшли осінні розваги «Осінь в гості завітала».  Діти зустрічали красуню Осінь чарівними, різнобарвними, духм′яними квітами, гарними віршами, веселими піснями, українськими  таночками, іграми і хороводами, а вона пригощала радісних малюків своїми солодкими гостинцями, запашними пирогами та фруктами.

 Творчо підійшли до святкування вихователі старших груп «Фантазери» та «Зірочки», які  провели щедрі та багаті осінні ярмарки. Чого тільки там не було. Це і караваї, і запашні плоди із садів та городів – кавуни та гарбузи, яблука та груші.

ярмарка

ярмарка

Діти із задоволенням приймали участь у розвагах -  танцювали з квітами, листочками, грали у веселі ігри, співали пісні, виступали у  музичному оркестрі, пригощалися смачними осінніми дарами, тішили присутніх акторською майстерністю. Усім присутнім сподобалися яскраві таночки косарів групи «Фантазери», хлопчиків – соняшників з групи «Краплинки», грибочків з групи «Перлинки», дівчаток – калиноньок групи «Квіточки», веселий український гопачок у виконанні малюків групи «Зірочки».

ярмарка

ярмарка

  Глядачі святкових ранків, як правило, батьки. Це для них діти показують чого навчилися і радіють разом із ними. Тому такі заходи, це не тільки свято для дітей, це і щастя для батьків.

 

Новини та статті