Ласкаво просимо до нашого садка!

Інформує адміністрація

У Києві відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля

25 вересня 2015 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

Під час концертної програми педагогів привітали Андрій Гевко, заступник Міністра освіти і науки, Юрій Кононенко, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України. У холі палацу оркестр урочисто зустрічав гостей столиці, працівників дошкільної освіти з різних куточків України.

 Від Генічеського району до складу делегації увійшли керівники дошкільних навчальних закладів міста.  Валентина Кокуль, завідувач Генічеським ясла-садком №17 «Теремок»; Зоя Омельяненко, завідувач Генічеським ясла-садком №3 «Казка»; Лідія Добровольська, завідувач Генічеським ясла-садком №14 «Колосок» та Лариса Надточа,  виконуюча  обов’язки завідувача Генічеським ясла-садком «Червона шапочка».

 Педагогічні колективи цих закладів прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Україна – рідний край» та за результатами он-лайн голосування увійшли в десятку кращих дитячих садків  Херсонської області.

  В рамках проведення свята відбулися майстер–класи, виставки новинок педагогічної літератури відомих освітянських видавництв. Особливе місце було відведено найкращим напрацюванням з національно-патріотичного виховання, де почесне місце посіли матеріали дошкільних навчальних закладів нашого міста.  

день дошкілля

Проведений захід вкотре підтвердив, що педагоги дошкільних навчальних закладів – це одна велика родина. Тісна та плідна співпраця педагогів з усієї України є запорукою успіху у вихованні дошкільників.

 

Новини та статті