Ласкаво просимо до нашого садка!

Завдання колективу

Пріоритетні завданя колективу на 2018 - 2019 навчальний рік

 1.   Забезпечення   якісної    освіти   дошкільників   шляхом    формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи

 

 2.    Збереження   фізичного здоровя дитини,  виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреби в ній, вироблення звички до здорового способу життя з раннього віку. Розширити діапазон упровадження здоров’язбережувальних технологій з метою зміцнення фізичного,психічного, соціального здоровя дошкільнят в тісній співпраці з батьками.

 

3.    Реалізація системи заходів, спрямованих на розумовий розвиток дітей, їх моральне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, через різні види дитячої діяльності.

 

друзі

парасольки

друзі

ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД:

 

1.    Сприяти   збереженню   і   зміцненню   здоров'я   кожної   дитини,  підтримувати інтерес до здорового способу життя, до занять фізкультурою і спортом. Розвивати потребу у щоденній руховій діяльності.

 

2.     Забезпечити    організацію    безпечного    проведення     літнього  оздоровлення, створити умови для проведення оздоровчих заходів, забезпечити виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу. 

друзі 

   бант