Ласкаво просимо до нашого садка!

Творча галерея

Виставка поробок "Осінні фантазії"

щедра осінь

 

 

 

              Вишиває осінь на канві зеленій 
                              Золоті квітки. 
    Квіти оживають, і з дерев спадають 
                               Жовті нагідки…

 

 

    Прекрасні поетичні слова присвятили осені письменники, поети, художники та композитори. І кожен намагався у своїх творах відтворити свій осінній настрій та красу цієї чарівної та неповторної пори року. 

   В нашому садочку з приходом  осені триває своя робота: кожного дня діти милуються осінньою природою, відвідуючи парки та осінні алеї. На заняттях вчать вірші, розглядають щедра осіньосінні пейзажі, складаючи розповіді, співають пісень на осінніх ранках. А як весело ходити по листочках, що шурхотять під ногами на прогулянках.

  Зараз  в садочку  триває виставка осінніх поробок «Осінні фантазії», в якій приймають участь батьки з усіх груп. Чудові поробки представлені цієї осінньої пори. Це осінні дерева, різнобарвні букети, неповторні казкові тваринки. А які чудові хатинки – це просто диво! Вони заховались між осінніми деревцями та кущиками. Справжня осіння казка! Дітки залюбки роздивляються  поробки, адже кожна має свій осінній сюжет та назву. А природній матеріал, з якого зроблені поробки напрочуд різноманітний – каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, насіння дерев та кущів, овочі та фрукти з городу. І чого тут тільки немає… Справжні осінні дари!

щедра осінь   щедра осінь

щедра осінь

щедра осінь

щедра осінь

щедра осінь

  Щиро дякуємо усім батькам за участь у виставці. Вироби виготовлені спільно з батьками зближують дітей і батьків. Разом з батьками діти відчувають радість спілування в праці. В процесі створення роботи у дітей формується доброзичливе ставлення до природи, малята  долучаються до світу прекрасного, вчаться любити та оберігати природу. 

щедра осінь

щедра осінь