Ласкаво просимо до нашого садка!

Творча галерея

На 8 Березня маму вітаю. Їй привітання й шану складаю.

мімозаПривітаю з святом нині маму я,

Хай живе щасливо матінко моя!

Хай  у серці буде ласка і тепло.

Хочу, щоби добре їй завжди було!

   

   Чудове свято 8 Березня! А робити подарунки на цей день любим матусям, бабусям, сестричкам одне задоволення! А якщо вони зроблені власними руками - вдвічі. Адже мами та бабусі зрадіють любій поробці, чи то з паперу чи з тканини, зробленою руками ії любих донечок. синочків чи онуків.  А якщо до цієї поробки ще й прозвучить віршик про весяне свято - то це найкращий подрунок!

  Цілий тиждень усі дітки "Теремка" разом із своїми виховательками робили подарунки своїм рідним та коханим матусям, бабусям. Самі маленькі робили невеличкі паперові сумочки з привітаннями, а дітки середніх та старших груп виконали роботи в  більш складній техніці декупаж та скраббукінг, використовуючи серветки,  бусини та стрази. Усі робили їх старанно, намагаючись вкласти в них усю любов та подяку. Разом із тим вони старанно готувалися до святкових ранків, вивчаючи віршики, пісеньки та веселі таночки. Святково прикрашена зала радісно вітала усіх присутніх своїми чудовими декораціями - різнокольоровими квітами та кульками. А свята -- ну справжні концерти! Батьки радісно аплодували хлопчикам групи "Зірочки" за пісню  "Бабушки - старушки", малятам - хлоп'ятам  із групи "Перлинки" за композицію "Кухарчуки", дівчаткам - квіточкам із групи "Квіточки" та їх мелодійному таночку "Квіти". А як радісно зустрічали малят із групи "Фантазери", які порадували своїх матусь та бабусь чудовими квітами та щирими віршиками. Приємним сюрпризом для всіх присутніх та працівників - жінок садочка, які працюють з дітками прозвучали частівки у виконанні матусь групи "Сонячні промінчики". В це особливе свято  діти були одягнені святково - чарівні сукні на дівчатках, а хлопці - справжні джентельмени  у галстуках та метеликах. Фотографіїї з цих заходів назавжди залишаться у сімейних альбомах. 

   Адміністрація садка та всі його працівники щиро дякують за ті привітання, поздоровлення зі святом та побажання, які ви  адресуєте нам у ці дні. Ми дуже  раді, що ви так цінуєте нашу роботу.  Адже ми завжди намагаємося робити все, щоб вашим хлопчикам і дівчаткам   в садочку було тепло і затишно, оточуючи їх заботою та ласкою. Нехай роки, які вони проводять у стінах нашого садка "Теремок" залишаться назавжди як самі найкращі у їх дитинстві та у подальшому житті. З 8 Березням наші дорогі батьки - мами, бабусі, сестрички!

букет подснежников

Новини та статті