Ласкаво просимо до нашого садка!

Творча галерея

Листівка в нашому житті

   На протязі місяця в садочку діяла виставка листівок, яку презентувала вихователь Скрипка О.О. На виставці були представлені експонати – листівки починаючи з 30 - х   років минулого століття до сучасних днів. З цікавістю роздивлялися присутні листівки із зображенням щасливих мам із дітьми, Дідів Морозів зі Снігурочкою, фотографій міст різних країн світу, фото картин видатних художників, музеїв, фото популярних та любимих акторів тих часів.  У своїй розповіді Олена Олександрівна розповіла про історію виникнення листівок. Своєю популярністю листівки були зобов'язані перш за все своєю практичністю. Будучи найдешевшим видом поштового відправлення, листівки часто використовувалися, щоб привітати зі святами родичів і друзів, які проживають в інших містах, а також для обміну інформацією.

лист7         лист8

 лист3

лист9

лист4

Заслуговують уваги листівки 40-х років. Наприкінці війни в країну хлинув потік зарубіжних листівок - солдати і офіцери посилали їх із звільнених країн Європи. За старовинним листівкам можна дізнатися, як змінилася мода минулого століття, як наряджали ялинку, в які ігри грали, як жили і святкували свята люди різних верств населення.

лист1

лист2

  Сьогодні листівки знову переживають переродження. Їх вже не шлють поштою, але вони як і раніше залишаються невід'ємним атрибутом свята. Крім того, у паперових листівок з'явилися електронні сестри - анімовані і голосові листівки, широко представлені в Інтернеті. Але і старі паперові картки ще віджили своє. Адже так приємно дістати з ящика листівку, отриману багато років тому, знову перечитати теплі слова і посміхнутися нахлинувшим спогадам.

лист5

лист6