Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Майстер - клас "Пріоритет фізичного виховання - формування здорового способу життя"

Здоров’я є найвищим багатством людини

 Гіппократ

   Сьогодні в яслах – садку відбувся майстер – клас керівника з фізичного виховання на тему «Пріоритет фізичного виховання: формування здорового способу життя, міцних рухових навичок – передумова цілісної дитячої особистості».  

   У своїй доповіді Володимир Анатолійович звернув увагу на те, що здоров'я людини - та цінність, яка залишається невичерпною протягом усього життя людини. Звичка до здорового способу життя може стати тією умовою, яка дозволить рости і розвиватися кожній дитині. майстер клас І формування цієї ціннісної якості особистості можливо тільки при умові цілеспрямованого формування як у дитячому садку, так і в сім'ї. Тому саме на етапі дошкільного віку пріоритетним є завдання виховання у дітей мотивації на здоров'я, орієнтації їх життєвих інтересів. Володимир Анатолійович зупинився на фізкультурно - оздоровчій роботі, яка є пріоритетною в закладі. А саме: постійно проводяться  заходи, направлені на збереження та зміцнення здоров′я вихованців: заняття згідно розкладу в усіх вікових групах з використанням спортивного обладнання, ранкова гімнастика щоденно, піші переходи в середніх та старших групах, екскурсії, Дні здоров′я кожного місяця, спортивні свята та розваги, спортивне орієнтування з дітьми старших груп. Проведена робота свідчить про те, що діти на кінець старшої групи мають хороші спортивні результати, в них присутнє почуття колективізму, дружби, поваги один до одного. Вони розуміють, що таке перемога і прагнення бути першим в спорті та в житті. По другому  питанню майстер – класу педагоги передивилися зріз Дня здоров′я в старших групах «Морські пригоди дошкільнят». У веселих естафетах дві команди "Пірати" та "Морячки" із задоволенням продемонстрували свої спортивні якості – спритність, витривалість. Спортивні конкурси «Передай рятувальний круг», «Допоможи коку», «Естафета сміливих та спритних» показали, що діти мають хорошу спортивну підготовку.

морські змагання

морські змагання

морські змагання

По третьому питанню було проведено міні весняну олімпіаду для педагогів. В змаганнях прийняли участь дві команди. Всі учасники змагань мають відмінну спортивну форму, що і було продемонстровано в іграх.

спортолімпіада         спортолімпіада

Всі присутні отримали багато позитиву та гарний настрій. А журі змагань подякувало Володимира Анатолійовича  за якісну підготовку заходу та створення емоційної обстановки. Насамкінець було зроблено висновок, що в дошкільному віці необхідно виховувати прагнення бути здоровими, цінувати гарний настрій, самопочуття, вміти захистити себе своїх однолітків від шкідливих впливів середовища і небажаних контактів. Хочеться, щоб наші діти росли здоровими, міцними, спритними.