Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Майстер - клас "Пріоритет фізичного виховання - формування здорового способу життя"

Здоров’я є найвищим багатством людини

 Гіппократ

   Сьогодні в яслах – садку відбувся майстер – клас керівника з фізичного виховання на тему «Пріоритет фізичного виховання: формування здорового способу життя, міцних рухових навичок – передумова цілісної дитячої особистості».  

   У своїй доповіді Володимир Анатолійович звернув увагу на те, що здоров'я людини - та цінність, яка залишається невичерпною протягом усього життя людини. Звичка до здорового способу життя може стати тією умовою, яка дозволить рости і розвиватися кожній дитині. майстер клас І формування цієї ціннісної якості особистості можливо тільки при умові цілеспрямованого формування як у дитячому садку, так і в сім'ї. Тому саме на етапі дошкільного віку пріоритетним є завдання виховання у дітей мотивації на здоров'я, орієнтації їх життєвих інтересів. Володимир Анатолійович зупинився на фізкультурно - оздоровчій роботі, яка є пріоритетною в закладі. А саме: постійно проводяться  заходи, направлені на збереження та зміцнення здоров′я вихованців: заняття згідно розкладу в усіх вікових групах з використанням спортивного обладнання, ранкова гімнастика щоденно, піші переходи в середніх та старших групах, екскурсії, Дні здоров′я кожного місяця, спортивні свята та розваги, спортивне орієнтування з дітьми старших груп. Проведена робота свідчить про те, що діти на кінець старшої групи мають хороші спортивні результати, в них присутнє почуття колективізму, дружби, поваги один до одного. Вони розуміють, що таке перемога і прагнення бути першим в спорті та в житті. По другому  питанню майстер – класу педагоги передивилися зріз Дня здоров′я в старших групах «Морські пригоди дошкільнят». У веселих естафетах дві команди "Пірати" та "Морячки" із задоволенням продемонстрували свої спортивні якості – спритність, витривалість. Спортивні конкурси «Передай рятувальний круг», «Допоможи коку», «Естафета сміливих та спритних» показали, що діти мають хорошу спортивну підготовку.

морські змагання

По третьому питанню було проведено міні весняну олімпіаду для педагогів. В змаганнях прийняли участь дві команди. Всі учасники змагань мають відмінну спортивну форму, що і було продемонстровано в іграх.

         Всі присутні отримали багато позитиву та гарний настрій. А журі змагань подякувало Володимира Анатолійовича  за якісну підготовку заходу та створення емоційної обстановки. Насамкінець було зроблено висновок, що в дошкільному віці необхідно виховувати прагнення бути здоровими, цінувати гарний настрій, самопочуття, вміти захистити себе своїх однолітків від шкідливих впливів середовища і небажаних контактів. Хочеться, щоб наші діти росли здоровими, міцними, спритними.