Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Школа мистецтв в садочку. Декупаж новорічної іграшки.

11 грудня в яслах – садку відбулось заняття в Школі мистецтв. Вихователі, батьки та гості з садків району робили цікаві яскраві новорічні іграшки в техніці декупаж.  Майстер – клас по роботі в цій чудовій техніці провела вихователь Корнєєва С.В., яка вже багато років займається хенд – мейдом.

декупаж

В її групі багато чудових картин, поробок, які вона зробила власноруч. А на цьому майстер – класі вона познайомила всіх з технікою прикрашання предметів за допомогою серветок.  Цікавою була розповідь про історію декупажу,  її основних технік та матеріалом для творчості.  А також вихователь продемонструвала виставку власних робіт та невеличких поробок її вихованців в техніці декупаж.

виставка

виставка      виставка

виставка       виставка

 

Діти в групі із задоволенням зробили власні новорічні кульки та прикрасили їх яскравими стрічками. Адже новорічне свято повинно бути незабутнє, чарівне та незвичайне, а особливо для дітлахів. Тому педагоги вчаться на майстер – класах створювати цікаві  оригінальні речі. А потім діляться своїми навичками із дітьми та батьками, а також колегами. На майстер – класі були присутні не тільки педагоги нашого закладу, а й вихователі із дитячих закладів пгт. Новоолексіївка, сіл Щорсівка, Щасливцеве, а також батьки вихованців старшої групи. Час промайнув непомітно. І ось кожен присутній зробив іграшку з веселими новорічними малюнками, які прикрасять новорічні ялинки.

декупаж

Цей майстер – клас надовго запам’ятається всім присутнім, а  маленька ялинкова прикраса з частинкою вашої душі буде нагадувати світле новорічне свято. 

декупаж

декупаж

іграшки