Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Педрада "Українське музично – театральне мистецтво як важлива складова у формуванні національної самосвідомості"

3 грудня в я\с №17 «Теремок» відбулася педагогічна рада на тему «Українське музично – театральне мистецтво як важлива складова у формуванні національної самосвідомості», яка пройшла у формі гри. На заході були присутні начальник відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Попова І.М., завідувач районного методичного кабінету Куницька І.В., методист  дошкільного відділу Перфільєва Т.В., завідувачі дитячими садками с. Чонгар, Щорсівка, Щасливцеве, Новогригорівка.

Педагоги садка продемонстрували свої знання з таких тем як національні символи та обереги, календарно-обрядова поезія, театралізована діяльність. У формі цікавих запитань мали змогу перевірити свої знання із історії козацтва, українського фольклору, народних страв. Почалась гра із конкурсу караваїв, які були оригінально оформлені та за традицією українського народу вручені гостям.

В  мовному конкурсі «Народ скаже, як зав′яже» дівчата намагалися переговорити одна одну за допомогою скоромовок.  Не обійшлося і без гуморесок. Пісенний конкурс дав змогу доторкнутися до світу музичного мистецтва. Адже нікого не залишили байдужими пісні про Україну, які супроводжувалися танцювальними композиціями.

   Своєрідного колориту надали виступи  педагогів в конкурсі театрального мистецтва. Як справжні актори вони показали вистави за мотивами українських творів.

педрада

Особливої уваги заслуговує презентація міні – музеїв, які були представлені на заході. Цікавою та пізнавальною була захоплююча розповідь вихователя Скрипка О.О., яка  розповіла присутнім про історію виникнення листівок, показала власну колекцію листівок починаючи із 40-х років і до сучасності. А вихователь Корнєєва С.В. представила власну колекцію мила, яке вона виготовляє власноруч, використовуючи натуральні інгредієнти – ефірні олії та спеції. Насамкінець журі підвело підсумок гри та вручило грамоти за перемогу  обом командам. Усі присутні отримали заряд позитиву, гарного настрою від переглянутого заходу. А педагогічний колектив ясел – садка «Теремок» впевнений, якщо змалечку щоднини, засівати зерна любові до України в дитячих серцях, виростуть з малят гарні і гідні люди – патріоти України.