Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Атестація педагогів - 2015

   З метою активізації творчої професійної діяльності, підвищення відповідальності за результати навчання, виховання дітей дошкільного віку в яслах – садку 27 березня відбулася атестація педагогічних працівників: 

 вихователя  Осипенко Оксани Леонідівни

атестація

 

  Педагоги представили  виставки з матеріалами, оформленими згідно сучасним вимогам: дидактичні посібники, ігри, роздатковий та демонстраційний матеріал, виставки методичної та художньої літератури, конспекти занять та виховних заходів. Також вихователі показали себе як люди творчі, які і в вільну годину створюють дива своїми руками та навчають цьому  дітей.

  Упродовж року атестаційна комісія ретельно вивчала професійну діяльність педагогів, оцінюючи творчу ініціативу, рівень професійної майстерності та  загальну культуру кожного. У міжатестаційний період  педагогічні працівники ділилися досвідом професійної діяльності з колегами,  брали участь у різних формах методичної роботи – семінарах, майстер - класах, реалізуючи свої потенційні можливості.

  Атестаційна комісія високо оцінила професійну діяльність педагогів, побажала їм подальших успіхів та творчих злетів на професійній ниві.

атестація