Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Творчий ярмарок запрошує і дорослих, і малят

  Творчість починається там, де інтелектуальні й естетичні багатства, засвоєні, здобуті раніше, стають засобом пізнання, освоєння, перетворення світу, при цьому людська особистість немовби зливається із своїм духовним надбанням…

     Світ мистецтва багатогранний, різноманітний, він дивує і захоплює. В цьому педагоги нашого садочка змогли ще раз переконатися на майстер – класі «Творчий ярмарок», який провела Осипенко Оксана Леонідівна – вихователь творчий, креативний, яка багато років веде гурток художньої праці, використовуючи в роботі з дітьми різні техніки та технології в образотворчій діяльності. В цікавій формі гри вихователь провела ігри «Намисто українських народних свят», «Доскажи слово», де педагоги відгадували загадки, називали народні свята та обряди українців.

широка масляна

Разом з дітками молодшої групи  Оксана Леонідівна показала міні - розвагу «Широка масляна» з елементами практичної діяльності.  Діти з задоволенням «продавали» свої вироби – бублики, млинці, варенички, зроблені власноруч. А потім приступили до роботи – ліпили з солоного тіста сонечка, як символ весняного пробудження природи.

 

масляна

  У другій частині, яка була пізнавальною та не менш цікавою Оксана Леонідівна познайомила присутніх з технологією роботи з солоним заварним тістом. Це чудовий матеріал для ліплення – екологічний та доступний дітям. Робота з ним комплексно впливає на розвиток дитини: підвищує сенсорну чутливість, тобто сприяє тонкому сприйняттю форми, фактури, кольору, ваги, пластики; розвиває уяву, просторове мислення, загальну ручну умілість, дрібну моторику. А також несе багато позитиву для дітей – він приємний на дотик, пластичний, має багато переваг. Була представлена виставка робіт вихователя, яка розповіла про використання цього матеріалу в роботі з дітьми та методикою проведення занять з тістопластики.  Та присутні змогли і самі в цьому переконатися зробивши чудовий кошик із квітами. Кожен отримав багато позитиву, гарний настрій та прекрасну роботу на згадку про участь у майстер – класі.