Ласкаво просимо до нашого садка!

Підвищуємо педагогічну майстерність

Лялька - мотанка жива!..

   Рецепт її створення – фантазія, творчість та натхнення. Дитячу кімнату неможливо уявити без іграшок. Яскраві брязкальця, пухнасті зайчики, кумедні ведмедики… але ми не замислюємося над тим, що іграшка може бути сильним оберегом, який захистить дитину.

   Зараз відроджуються давні справжні традиції, все популярнішими стають ляльки, зроблені власноруч.

   В нашому дошкільному закладі створено міні – музей української народної іграшки, де представлені експонати різних декоративно – прикладних мистецтв України – опішнянські, петриківські, косівські. А зовсім нещодавно до них приєдналися і ляльки – мотанки – українські іграшки – обереги.

   Цієї чудової майстерності – створенню народної іграшки педагоги навчилися на майстер – класі (керівник вихователь Корнєєва С.В.), який нещодавно відбувся в садочку. А потім і матусі наших вихованців долучились до стародавньої технології вироблення ляльок. Для них на практичному занятті в Школі молодих батьків «Лелеченька» (керівник вихователь Скрипка О.О.) вихователі розповіли про історію, види та властивості цього оберегу. І кожна матуся власноруч зробила ляльку – зерновушку, вклавши в неї позитивну енергетику та свою фантазію.

   Тож мотайте ляльки. Для себе і своєї сім’ї, для друзів і знайомих, для тих, кому хочемо побажати добра і щастя, для своїх дітей. Бо вони заслуговують на те, щоб гратися живими іграшками, зарядженими доброю енергією мами. Лише вірте собі, довіряйте світові і любіть.

практичне заняття 

практичне заняття 

виставка

вишивка